הבית הפיננסי - תנאי גישה - מחשבון משכנתא, פנסיה, כלכלת משפחה

הפוך לעמוד הבית  ו  הוסף למועדפים  ו  פרסם אצלנו  ו  אודות  ו  צור קשר ו  Mortgage      
 
חפש ברשת     חפש באתר הבית הפיננסי
 משכנתא 
 | 
 כלכלת משפחה 
 | 
 קופות גמל 
 | 
 שוק ההון 
 | 
 קרנות השתלמות 
 | 
 קרנות נאמנות 
 | 
 תיק השקעות 
 | 
 בנקאות 
 | 
 פנסיה 
 | 
 נדל"ן מניב 
 | 
 TV 

הבית הפיננסי - תנאי גישה

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט ("האתר") של
הבית הפיננסי י.כ. בע"מ ("החברה").

תנאי שימוש אלה קובעים מה מותר ומה אסור בעת השימוש באתר, ומגדירים את אחריות החברה למידע המצוי בו. השימוש באתר כפוף לתנאים הללו, ומעיד על הסכמתך להם, לכן הנך מתבקש לקרוא אותם בקפידה. אם יש לך שאלות ביחס לתנאים, תוכל לפנות אלינו באמצעות הטופס המתאים באתר. התנאים מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים כמובן לגברים ולנשים כאחד.

מי אנחנו:

הבית הפיננסי י.כ בע"מ הוא הבעלים, המנהל והמפעיל של האתר. בכל שאלה הנוגעת לאתר תוכל לפנות אלינו גם באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת
http://www.tfh.co.il/contact.html.

מידע ושירותים באתר

הבית הפיננסי ("החברה") מייצגת את לקוחותיה אל מול מספק הלוואות. האתר נועד למסור מידע ביחס למשכנתאות בכלל, וביחס להלוואות ולשירותי הבנק בפרט. חלק מהמידע באתר נמסר בכתב, חלקו בתמונות ובאמצעי המחשה אחרים וחלקו באמצעות כלי-עזר כדוגמת מחשבונים. תנאי שימוש אלה חלים על כל המידע והשירותים באתר (מכאן והלאה נקרא להם לצורך הנוחות בלבד "המידע").

המידע באתר נועד כדי לסייע לך בבירורים ראשוניים. מסיבה זו הוא אינו מקיף או ממצה ואינו מתיימר לבוא במקום הפרסומים הרשמיים של הבנק. המידע באתר לא יכול למצות את כל הבטיו של הנושא שבו הוא עוסק. לדוגמה בלבד, ההסברים על מסלולי ההלוואות שלנו אינם מקיפים – ואינם יכולים להקיף – את כל תנאי ההלוואה והסדריה, או שאנו עשויים לדרוש אישורים נוספים על אלה שפרטנו באתר בבואנו לשקול אם לאשר לך הלוואה. המידע אינו מהווה אפוא חלק מהפרסומים הרשמיים המחייבים את החברה, ואיננו תחליף להם.

אנו עושים מאמץ מתמיד כדי להבטיח שהמידע באתר יהיה בדוק, מעודכן ונקי משגיאות. עם זאת, תקלות, שיבושים, טעויות הגהה וליקויים אחרים עלולים ליפול בו מעת לעת. זכור: המידע באתר איננו משקף את כל השירותים, התוכניות והמסלולים שאנו מציעים ללקוחותינו. הוא מעודכן לעת פרסומו הראשוני בלבד. יש לקחת בחשבון שלאחר הפרסום הראשוני עשויים לחול בו שינויים, שלא ישתקפו עדיין באתר. במקרה של טעויות או שגיאות במידע, יקבע רק האמור בפרסומיו הרשמיים של הבית הפיננסי. כאמור, המידע באתר איננו חלק מפרסומים אלה.

המידע מוצע באתר כפי שהוא (As Is). הוא אינו מיועד להתאים לצרכיו, ליכולותיו ולמטרותיו של כל אדם ואדם. המידע אינו מהווה הצעה, ייעוץ, המלצה, חוות-דעת או הזמנה להציע הצעות לבנק. בפרט, אין לראות בו עצה אישית המתאימה לצרכיך, לאמצעיך ולמטרותיך. ייעוץ אישי מחייב להכיר את נסיבותיו המיוחדות של כל מקרה ומקרה. היכרות כזו היא בלתי אפשרית באמצעות האתר. אם רצונך בקבלת מידע אישי שיהיה תואם יותר את כוונותיך וצרכיך, תוכל ליצור עימנו קשר באמצעות הטופס המתאים באתר. אנו נשתדל שנציג שירות של הבית הפיננסי יחזור אליך בסמוך לאחר מכן.

המחשבונים באתר מיועדים לסייע לך ככלי עזר בתכנון ההלוואות שאתה מבקש לקבל. אין להסתמך עליהם בלא בדיקה נפרדת של אמצעיך ומטרותיך. בבדיקה כזו תוכל להיעזר בצוות הבית הפיננסי, שישמחו לעמוד לרשותך.

באתר תמצא מילון מונחים והגדרות. הוא נועד לסייע לך בהבנת מושגים שאתה עשוי להיתקל בהם בתהליך בקשת ההלוואה. בעוד שעשינו כל מאמץ לדייק בהסברים ששולבו באתר, הסברים אלה אינם מחייבים משפטית ואין לייחס להם תוקף משפטי. הם אינם ממצים ונועדו להבנה ולידע כלליים בלבד.

פנה אלינו

אנו מאפשרים לך לפנות אלינו באמצעות האתר כדי להיוודע פרטים על הלוואות שאתה מעוניין לקבל. בעת הפניה תתבקש למסור פרטים אישיים, כדוגמת שמך, ודרכי ההתקשרות אתך. בנוסף תתבקש למסור לנו נתונים על הנכס שאתה מעוניין לרכוש באמצעות הלוואה מהבנק. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים. פרטים שגויים עלולים לסכל יצירת קשר אתך או לגרום לכך שנמסור לך נתונים שגויים על ההלוואה שברצונך לקבל. מסירת פרטים שגויים בכוונה להטעות חלילה את הבית הפיננסי עלולה אף להיחשב לעבירה. הקפד אפוא לדייק בפרטים.

הנתונים שתמסור יישמרו במאגר המידע שבבעלות הבית הפיננסי. ההבית הפיננסי  ישתמש בהם רק בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר.

אם פנית אלינו, נשתדל להשיב לפנייתך בהקדם האפשרי. אנחנו עושים זאת במסגרת השירות הטוב שאנו מבקשים לספק למי שמתעניינים בשירותי הבנק וללקוחותינו. עם זאת, התשובה עלולה גם להתעכב: לעתים מחמת תקלה ולפעמים בגלל לחצי עבודה. לכן, איננו מתחייבים להשיב לפנייתך בתוך פרק זמן מינימלי כלשהו. אם לא קיבלת מענה, אנא הפנה את תשומת לבנו לכך ונטפל בהקדם בתקלה.

קישורים באתר

אנו עשויים להציב באתר קישורים ('לינקים') לאתרים אחרים ולמידע באינטרנט שמקורו אינו בנו. אנו איננו המפרסמים של אתרים ומידע כזה, איננו שולטים בהם ואיננו מפקחים עליהם. יתכן שתמצא שתכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם. זכור בכל עת כי העובדה שהאתר מקשר לאתרים ולמידע כאלה אינה מעידה על הסכמת הבנק לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהגי בעלי התכנים בתחום הפרטיות ולכל היבט אחר הכרוך בתפעולם. מסיבה זו הבית הפיננסי אינו נושא באחריות לכל תוצאה שתיגרם בגלל הסתמכות על אתרים ומידע כאלה או עצם השימוש בהם.

הבנק רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכל, לפי שיקול דעתו המוחלט.

פרטיות

אנו מכבדים את פרטיות המשתמשים באתר, מי שמתעניינים בשירותינו ולקוחות הבנק. לשם כך אנו נוקטים הן באמצעי אבטחת מידע קפדניים והן מפרסמים מדיניות פרטיות הסוקרת כיצד אנו אוספים מידע ממשתמשי האתר ומה אנו עושים בו. מדיניות הפרטיות העדכנית של האתר נמצאת בכל עת באתר והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. הואיל ומדיניות הפרטיות יכולה להשתנות, מומלץ שתחזור ותעיין בה מעת לעת.

תכנים מסחריים

אנו עשויים לשלב באתר תכנים מסחריים, כגון פרסומות ומודעות מטעמם של צדדים שלישיים. הבית הפיננסי לא ישא בכל אחריות לתכנים כאלה. הבית הפיננסי אינו כותב, בודק, מוודא או עורך את תוכן הפרסומים הללו או אמיתותם. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים. פרסום תכנים מסחריים באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הנכסים או המוצרים המוצעים בהם למכירה.

כל עסקה שתיעשה בעקבות תכנים מסחריים המתפרסמים באתר יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. הבית הפיננסי איננה צד לכל עיסקה כזו, והוא לא ישא באחריות לשירותים וטובין שיוצעו בתכנים המסחריים באתר או ירכשו באמצעותם.

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר ובמידע הינן של הבית הפיננסי בלבד. זכויות אלה מקיפות כמובן גם את סימני המסחר של הבית הפיננסי המשולבים באתר. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעמיד לרשות הציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהאתר ו/או מהמידע, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי – לרבות כל אמצעי אלקטרוני, מכאני, אופטי, אמצעי צילום או הקלטה - בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהבנק ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן).

אחריות הבית הפיננסי 

התכנים והשירותים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם (As Is). לא ניתן להתאימם לצרכיו של כל אדם ואדם. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הבית הפיננסי בגין תכונות של התכנים והשירותים, יכולותיהם, מגבלותיהם, הכללים הנוהגים לגביהם והתאמתם אליך ולצרכיך.

השימוש באתר ובמידע ייעשה על אחריותך הבלעדית. בכלל זה, כל החלטה שתקבל ביחס למידע באתר או בהתבסס עליו הינה באחריותך המלאה בלבד.

בשים לב לכך שהמידע המתפרסם באתר איננו מהווה תחליף לפרסומי הבית הפיננסי הרשמיים ובהתחשב בעובדה שרק פרסומים אלה מחייבים את הבית הפיננסי, הבית הפיננסי לא ישא באחריות לכל נזק ישיר או עקיף שייגרמו לך או למי מטעמך או לכל צד שלישי אחר - לרבות כל הפסד, אובדן, תשלום או הוצאה – הנובעים מעצם השימוש באתר או מהמידע המתפרסם בו.

הבית הפיננסי אינו מתחייב ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הבית הפיננסי או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, אצל הבנק או אצל מי מספקיו.

הבית הפיננסי לא ישא באחריות לכל תוצאה שתנבע מאי-היענות לפניותיך באמצעות האתר.

ליווי כלכלי מקצועי נכון תלוי בעובדותיו המדויקות של כל מקרה ומקרה. התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ כזה. בפרט נכונים הדברים ביחס למידע הנוגע לבחירת מסלולי הלוואה, לכן יש להתייחס אליו בזהירות המתבקשת. אם החלטת להסתמך על מידע רק מפני שהתפרסם באתר, או לפעול על פיו, חלה עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולתך ולתוצאותיה. הבית הפיננסי אינו נושא באחריות לכל נזק הנובע מאי-קבלת מידע ששיגרת למחשבי הבנק באמצעות האתר, או משיבוש במידע כזה, שהוא תוצאת כשל במערכות המחשוב שלך או של הבנק או של מי מטעמו.

הבית הפיננסי אינו נושא באחריות לכל תוצאה – לרבות כל הפסד, נזק, תשלום או הוצאה – אם ייגרמו לך בגלל שלא קיימת תנאי שימוש אלה.

הוראות סעיף זה המגבילות את אחריות הבית הפיננסי בנוגע לפעילות האתר חלות גם על כל מנהל, עובד, משווק, מועסק או צד שלישי הפועל מטעם הבית הפיננסי.

שיפוי

אתה מתחייב לשפות את הבית הפיננסי, עובדיו, מנהליו או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

שינויים באתר והפסקת פעולתו

אנו נהיה רשאים לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו וכל היבט אחר הכרוך באתר. בנוסף, אנו רשאים להפסיק בכל עת את פעולת האתר, פרסום המידע בו או השירותים שהוא מציע, כולם או מקצתם. את כל הפעולות הללו נהיה רשאים לבצע בלא צורך להודיע על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב, לא כל שכן אם נחליט להפסיק לזמן קצוב או כליל את פעולת האתר. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הבנק בגין ביצוע שינויים והפסקות כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.

שינוי תנאי השימוש

אנו רשאים בכל עת לשנות את הוראות תנאי שימוש אלה. הודעה על שינוי כאמור תתפרסם למשך חודש לפחות בראש העמוד שבו משולבים תנאי השימוש. מומלץ אפוא לעיין מדי פעם בתנאי השימוש כדי לעמוד על השינויים שחלו בהם.

דין וסמכות שיפוט

על השימוש באתר ובשירותיו יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.


שלח לחבר  שתף ב:   פייסבוק     Twitter     LinkedIn     חדש HOT     שווה קריאה גרסא להדפסה
 
אינדקס
 
 
אודות
 
 
שת"פ
 


קואליטי נט - בניית אתרים
כל הזכויות שמורות לבית הפיננסי © 2005